Witam, witam :)
Taką karteczkę dziś przygotowałem w ramach inspiracji dla CraftyMoly.
Wykonałem ją z papierów bardzo uzdolnionej Novinki :) tekturek z CraftyMoly i kwiatów z Przydasię.pl
Oto ona :
Przypominam !
Jeśli prowadzicie jakieś warsztaty możecie dopisać bezpłatnie swojego bloga do kalendarza :)
Pozdrawiam Kacper :)







Bardzo ciekawa:)
OdpowiedzUsuńSuper karteczka :)
OdpowiedzUsuńświetna kartka
OdpowiedzUsuńCudowna! ;)
OdpowiedzUsuńOooo właśnie odkryłam twojego bloga :) super robisz prace. Od dzisiaj obserwuję
OdpowiedzUsuń
OdpowiedzUsuńشركة تنظيف مجالس وكنب بالدمام والخبر
شركة مكافحة حشرات بالدمام
شركة تسليك مجارى بالقطيف
شركة مكافحة حشرات بالقطيف
شركة تسليك مجارى بالخبر